KOLIE, ŠELTIE - genealogický servis - Výstavy

Přehled výstav


Typ: NVP
Datum :07.09.2019
Název:Floracanis Olomouc
Místo:Olomouc
Hotovo: Ano
Rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)

Rozhodčí Třída Plemeno

Krátkosrstá kolie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Aerosmith Fox Den mladých Nedostavil se -
Cipísek Dvůr Bažantnice mladých Velmi dobrý 1
Dusty Blue Angel Long Smile mezitřída Výborný 2 res.CAC
Eukleidés In-sitú mezitřída Výborný 1 CAC , Národní vítěz (NV) , BOS
Arnošt Šťastná smečka otevřená Velmi dobrý 1
Cimrman Rafrabela vítězů Výborný 1 CAC

Krátkosrstá kolie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Brassica Wide Park mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene , BOB
AC/DC Fox Den mladých Nedostavil se -
Blue Pirri Martheline mladých Výborný 2
CZ JCh, SK JCh, CZ Ch, SK Ch Amazonka Elentudas mezitřída Výborný 1 CAC
Chovej mě Leneli vítězů Výborný 1 CAC , Národní vítěz (NV)

Dlouhosrstá kolie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Aristokrat Erny Koltije mladých Výborný 2
Celestin od Hamerského rybníka mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene
Cygnus od Hamerského rybníka mladých Výborný 3
Ch., JCh. Nicolaysen's XXL Xantos otevřená Výborný 1 CAC , Národní vítěz (NV) , BOS
Fridens Dusseldorf vítězů Nedostavil se -
Skabona Kiss'N Run vítězů Výborný 1

Dlouhosrstá kolie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Alpha Ra-Coll mladých Výborný 1
Assie Ra-Coll mladých Velmi dobrý 2
Cora ze Sezimova ústí mladých Nedostavil se -
Xtravagant Ever After mladých Velmi dobrý 3
Xclusive Ever After mezitřída Výborný 1
Iren Fredina Agi otevřená Velmi dobrý 1
Gaya Blue z Dančí louky vítězů Velmi dobrý 2
Morgain Enchanteresse Lago Benea vítězů Výborný 1
Fridens Snowwhite vítězů Nedostavil se -

Šeltie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Dante Prosluněná Březina štěňat Velmi nadějný 1
Apollo od Zlatého pramene dorostu Nadějný 1
Argos od Zlatého pramene dorostu Nadějný 2
Almond Truffle Deena's Victory mladých Velmi dobrý 2
Aramis z Leče u Karlštejna mladých Výborný 1 CAJC
Aaron Haluzbery mezitřída Dobrý -
Archie Richmond Silky Dafnee mezitřída Velmi dobrý 3
Benedetto z Nové Ameriky mezitřída Výborný 1 CAC , Národní vítěz (NV) , BOS
Marlon Moravské srdce mezitřída Výborný 2 res.CAC
Niki Lauda von Schnappi Schnapp otevřená Výborný 1 CAC
Everything Nice ze Shetlandů vítězů Výborný 1 CAC

Šeltie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Daira Prosluněná Březina štěňat Velmi nadějný 1
Dasha Prosluněná Březina štěňat Velmi nadějný 2
Cristabel Stříbrná půlnoc dorostu Nedostavil se -
Ema ze Zlaté hvězdy mladých Dobrý -
Enya Beautiful Secrets mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene
Isabela od Kamenité říčky mladých Nedostavil se -
Flipflop Alkyra mezitřída Výborný 3
Laky Z Dače mezitřída Výborný -
Ohaio Berys z Otvovické skály mezitřída Velmi dobrý -
Viktoria Princes Lenfir mezitřída Výborný 4
Way of Life Koryfej mezitřída Velmi dobrý -
Conni Prosluněná Březina mezitřída Výborný 1 CAC
Eleanora od Bezdynky mezitřída Velmi dobrý -
Fantasy Lady ze Smrčkova dvora otevřená Dobrý -
Sissi Princess of Most Majestic otevřená Velmi dobrý 1
Reiki von Schnappi Schnapp vítězů Výborný 1 CAC , Národní vítěz (NV) , BOB

Kontaktujte nás