KOLIE, ŠELTIE - genealogický servis - Výstavy

Přehled výstav


Typ: klubová (KLV)
Datum :02.06.2019
Název:75. Klubová výstava KCHCS
Místo:Humpolec
Hotovo: Ano
Rozhodčí: Milan Krinke (CZ)

Rozhodčí Třída Plemeno
Jitka Gogolínová (CZ) štěňat , dorostu , mladých , mezitřída , otevřená , pracovní , vítězů , veteránů , čestná Krátkosrstá kolie
Bc. Jitka Reslerová (CZ) štěňat , čestná , veteránů , vítězů , pracovní , otevřená , dorostu , mladých , mezitřída , otevřená , pracovní , vítězů , veteránů , mezitřída , mladých , dorostu , štěňat , čestná Dlouhosrstá kolie
Milan Krinke (CZ) veteránů , vítězů , pracovní , otevřená , mezitřída , mladých , dorostu , štěňat , čestná Šeltie

Krátkosrstá kolie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Bergman Martheline mladých Výborný 4
Bjorn Louie Martheline mladých Výborný 2
Deo-Ghreine Grad Soroli mladých Velmi dobrý -
Jch. Lugh Little Prince Smart Love mladých Výborný 1 CAJC , BOS
Amundsen Elentudas mladých Výborný 3
JCh. Dakon Bie FUN DOG mezitřída Výborný 1 CAC
Eukleidés In-sitú mezitřída Velmi dobrý 2
JCh. Bonté Coeur Lago Benea otevřená Výborný 1 CAC
Cisco Like a wind otevřená Velmi dobrý 2
West Krásná louka pracovní Výborný 1 CAC 1. BIS pracovní třída
C.I.B Kangasvuokon Lumo vítězů Výborný 1 CAC
Cik Cak Leneli veteránů Výborný - Nejlepší veterán 2. BIS veterán

Krátkosrstá kolie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Blue Pirri Martheline mladých Výborný 3
Brassica Wide Park mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene 1. BIS Junior
Gift of Glory Diamondfox mladých Velmi dobrý -
Rea Riona Mighty´s Spring Meadow mladých Velmi dobrý 4
CZ JCh, SK JCh, CZ Ch, SK Ch Amazonka Elentudas mladých Výborný 2
Minnie Mateja vom Palais Brinn mezitřída Velmi dobrý 1
Bertha Gold Saffron mezitřída Dobrý 4
Blanche Neige LAGO BENEA mezitřída Velmi dobrý 2
Caramelka Like a wind mezitřída Velmi dobrý 3
Aubree Martheline otevřená Výborný 3
Bellany Katri White otevřená Výborný 2 res.CAC
Diamondfox Dazzling Love otevřená Výborný 1 CAC
Diana Bohemia Elenor otevřená Velmi dobrý 4
Chyť si mě Leneli vítězů Výborný 1 CAC , Nejlepší fena , BOB 1.BIS
C.I.B Caipiroska Smooth Drinks vítězů Výborný 2 res.CAC

Dlouhosrstá kolie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Celestin od Hamerského rybníka mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene 2. BIS JUNIOR
Andes Dastenny mladých Výborný 2
Edgar z Černostudničního vrchu mladých Velmi dobrý 4
Kerry Gill od Dennynky mezitřída Výborný 2 res.CAC
Grand Ch. Amore Gold Vorašif otevřená Výborný 1 CAC
Lost in Time Leawrey otevřená Výborný 2 res.CAC
C.I.B Goofy Gold od Dennynky otevřená Výborný 3
Csardas Zedar z Jordánské hráze otevřená Velmi dobrý 4
Skabona Kiss'N Run vítězů Výborný 4
Nyitramenti Mr May vítězů Výborný 1 CAC , Nejlepší pes , BOB 3. BIS
Boreas Gibsonova Púšť vítězů Výborný 3
Snou Taun Jardian Fiery Star vítězů Výborný 2 res.CAC
JCh. Ch. Most Majestic Protector čestná Výborný 1 1. BIS ČESTNÝCH TŘÍD

Dlouhosrstá kolie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Oceana LAGO BENEA dorostu Velmi nadějný 1 ,
Charming Lady Channy Ronna Bohemia mladých Výborný -
Charming Lady Cherry Ronna Bohemia mladých Výborný -
Imperial Icon Ronna Bohemia mladých Výborný 4
Xclusive Ever After mladých Výborný 2
Adisa Dastenny mladých Výborný 1 CAJC
Xtravagant Ever After mladých Odstoupil -
Arlett's Pride Mapira mladých Výborný 3
Balvenie Black Z Bohušova vrchu mladých Výborný -
Illusione Dolaredy Slapská Alej mezitřída Výborný 2 res.CAC
JCH CZ, CH CZ Pia Charming Tale z Dančí louky mezitřída Nedostavil se -
Follow Me Sweetie Celestial Glamour mezitřída Nedostavil se -
Morgain Enchanteresse Lago Benea otevřená Výborný 2 res.CAC
Olivia Oyl Lady vom Brüggener-Land otevřená Nedostavil se -
Colleta Modrý Iris otevřená Výborný -
Nyitramenti Vengrija otevřená Výborný 1 CAC
Coral Black Stříbrná podkova otevřená Výborný -
Cherry Blue Stříbrná podkova otevřená Výborný -
Kelly Královský dar otevřená Výborný 3
Mademoiselle Mia Lago Benea otevřená Výborný 4
Gaya Blue z Dančí louky vítězů Výborný 4
Honey Happy Ronna Bohemia vítězů Výborný 3
Ultimately Ever After vítězů Výborný 1 CAC , Nejlepší fena , BOS
Fantastic Feebee Ronna Bohemia veteránů Výborný 1 Nejlepší veterán plemene 1. BIS VETERÁN

Šeltie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Ayrton Breembark mladých Velmi dobrý 1
Benedetto z Nové Ameriky mezitřída Nedostavil se -
Quiz z Ďáblovy studánky otevřená Odstoupil -
Wonder Perla z Polabí otevřená Velmi dobrý 3
Dox Blue z Vesničky u hranic otevřená Výborný 2
Happy Sun Chřibské polesí otevřená Nedostavil se -
Orion z Josefovské pevnosti otevřená Výborný 1 CAC
Chris Chřibské polesí pracovní Velmi dobrý -
Copernicus Shetlandská hvězda vítězů Výborný 1 CAC , Nejlepší pes , BOS
Ch. / Jch. Eastdale Just A Dreamstone veteránů Nedostavil se -

Šeltie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Shugr Gold Modrý dukát mladých Velmi dobrý 3
Katrin z Benešovské zahrady mladých Výborný 2
Chantal Blue z Vesničky u hranic mezitřída Výborný 3
Naomi Gold Modrý dukát mezitřída Výborný 2 res.CAC
Arabella z Údolí výrovky mezitřída Výborný 1 CAC
Coffee Vienna od Přelícké zvonice otevřená Výborný 2 res.CAC
Creature Divall Eriien otevřená Velmi dobrý 3
Chella od Kamenité říčky otevřená Nedostavil se -
Reiki von Schnappi Schnapp otevřená Výborný 1 CAC , Nejlepší fena , BOB 2. BIS
Feyanad Sněžný tygr vítězů Nedostavil se -
Kassiopeia z Ďáblovy studánky vítězů Nedostavil se -
Ch., Klub. Ch. OLYMPIA OGGI Manepo Ideál vítězů Výborný 1 CAC
Ch. ALTAMIRA Shetlandská hvězda veteránů Výborný 2
EASTER ELFIE Koryfej veteránů Výborný 1 Nejlepší veterán plemene

Kontaktujte nás