KOLIE, ŠELTIE - genealogický servis - Výstavy

Přehled výstav


Typ: klubová (KLV)
Datum :01.06.2019
Název:74. Klubová výstava KCHCS
Místo:Humpolec
Hotovo: Ano
Rozhodčí: Mlada Svobodová (CZ)

Rozhodčí Třída Plemeno
Milan Krinke (CZ) všechny Krátkosrstá kolie
všechny Dlouhosrstá kolie
Mlada Svobodová (CZ) všechny Šeltie

Krátkosrstá kolie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Bjorn Louie Martheline mladých Výborný 3
Deo-Ghreine Grad Soroli mladých Velmi dobrý -
Dusty Blue Angel Long Smile mladých Výborný 2
Jch. Lugh Little Prince Smart Love mladých Výborný 1 CAJC , BOS
Amundsen Elentudas mladých Velmi dobrý 4
JCh. Bonté Coeur Lago Benea mezitřída Výborný 2
Eukleidés In-sitú mezitřída Výborný 1 CAC
JCh. Dakon Bie FUN DOG otevřená Výborný 1 CAC
Aslan Smart Beauty otevřená Velmi dobrý 2
C.I.B Kangasvuokon Lumo šampionů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV)
Cik Cak Leneli veteránů Výborný 1 Nejlepší veterán 2. BIS vetarán

Krátkosrstá kolie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Eileen Long Smile mladých Velmi dobrý -
Gift of Glory Diamondfox mladých Velmi dobrý 4
CZ JCh, SK JCh, CZ Ch, SK Ch Amazonka Elentudas mladých Výborný 3
Brassica Wide Park mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene 2. BIS Junior
Butia Wide Park mladých Výborný 2
Blanche Neige LAGO BENEA mezitřída Velmi dobrý 1
Diamondfox Dazzling Love otevřená Výborný 1 CAC
Diana Bohemia Elenor otevřená Velmi dobrý -
Andělka Šťastná smečka otevřená Výborný 3
Arabeska Bez hranic otevřená Dobrý -
Aubree Martheline otevřená Výborný 4
Baya Connie Aneliso otevřená Výborný 2
C.I.B Caipiroska Smooth Drinks vítězů Výborný 2 res.CAC
Chyť si mě Leneli vítězů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV) , BOB 3. BIS

Dlouhosrstá kolie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Bourbon Blue Z Bohušova vrchu mladých Výborný 1 CAJC
Edgar z Černostudničního vrchu mladých Velmi dobrý 2
Bodie Gold See the lights mladých Velmi dobrý 3
Kerry Gill od Dennynky mezitřída Výborný 2 res.CAC
Denny z Černostudničního vrchu mezitřída Velmi dobrý 3
Snou Taun Jardian Fiery Star otevřená Výborný 1 CAC
C.I.B Goofy Gold od Dennynky otevřená Výborný 2 res.CAC
Je Grincheux Lago Benea otevřená Velmi dobrý 3
Hitchcook For Quida Chytrá Kráska otevřená Nedostavil se -
Boreas Gibsonova Púšť vítězů Výborný 3
Skabona Kiss'N Run vítězů Výborný 4
Born for Agara and African Gold vítězů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV) , BOB BIS
Monsolina Mister X vítězů Výborný 2 res.CAC
Zazziky Spice of African Gold veteránů Výborný 1
JCh. Ch. Most Majestic Protector čestná Výborný 1 BIS čestných tříd

Dlouhosrstá kolie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
PANDORA´S SEECRET from River Agara dorostu Velmi nadějný 1 BIS PUPPY
Oceana LAGO BENEA dorostu Velmi nadějný 2
Chiara New Marton mladých Velmi dobrý -
Charming Lady Cherry Ronna Bohemia mladých Výborný 3
Imperial Icon Ronna Bohemia mladých Velmi dobrý -
Arlett's Pride Mapira mladých Výborný 4
Xtravagant Ever After mladých Velmi dobrý -
Adisa Dastenny mladých Výborný -
Xclusive Ever After mladých Výborný -
Ara Jesenická perla mladých Velmi dobrý -
Charming Lady Channy Ronna Bohemia mladých Velmi dobrý -
Balvenie Black Z Bohušova vrchu mladých Výborný 2
Follow Me Sweetie Celestial Glamour mezitřída Výborný 2 res.CAC
JCH CZ, CH CZ Pia Charming Tale z Dančí louky mezitřída Výborný 1 CAC
Sissi Blue z Dančí louky mezitřída Velmi dobrý 3
Olivia Oyl Lady vom Brüggener-Land otevřená Velmi dobrý -
Cherry Blue Stříbrná podkova otevřená Výborný 2 res.CAC
Nyitramenti Vengrija otevřená Výborný 3
Kelly Královský dar otevřená Výborný 4
Colleta Modrý Iris otevřená Výborný -
Monsolina Frut Of Sun otevřená Výborný -
Mademoiselle Mia Lago Benea otevřená Velmi dobrý -
Morgain Enchanteresse Lago Benea otevřená Výborný 1 CAC
Ultimately Ever After vítězů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV) , BOS
Monsolana Lovely Cream vítězů Výborný 2 res.CAC
Gaya Blue z Dančí louky vítězů Výborný 4
Honey Happy Ronna Bohemia vítězů Výborný -
Fantastic Feebee Ronna Bohemia veteránů Výborný 2
Ask An Answer From River Agara veteránů Výborný 1 Nejlepší veterán plemene BIS VETERÁN

Šeltie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Apollo od Zlatého pramene štěňat Nadějný 2
Argos od Zlatého pramene štěňat Velmi nadějný 1
Nuget ze Sedlmajerovy vily dorostu Nedostavil se -
Cyril Chancy Remus mladých Nedostavil se -
Bebop Chancy Remus mladých Výborný 1 CAJC , BOS
Dox Blue z Vesničky u hranic otevřená Velmi dobrý 4
Indy Divoký sen otevřená Výborný 1 CAC
Quiz z Ďáblovy studánky otevřená Výborný 2 res.CAC
Zen Perla z Polabí otevřená Výborný 3
Xvilda Chancy Remus vítězů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV)
APPARITION Shetlandská hvězda veteránů Výborný 1 Nejlepší veterán plemene

Šeltie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Abigail ze Zátoky květin dorostu Velmi nadějný 1 , 2. BIS DOROST
Aurora ze Zátoky květin dorostu Nedostavil se -
Bailey Gold CAPRISCIONATA mladých Velmi dobrý -
Dancing Queen Perla z Polabí mladých Výborný 4
JCH CZ North Star Sparks of the Tempest mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene , BOB 1. BIS JUNIOR, 2. BIS
Annie Eisfox mladých Výborný 2
Artois z Leče u Karlštejna mladých Výborný 3
Quittance z Ďáblovy studánky mezitřída Výborný 4
Arabella z Údolí výrovky mezitřída Výborný 1 CAC
Heidy Black z Vesničky u hranic mezitřída Výborný -
Ice Princess Maggie Van-Bery mezitřída Výborný 3
Laky Z Dače mezitřída Výborný 2 res.CAC
Annabella ze Zámkové osady otevřená Výborný 2 res.CAC
Erin ze Stehelčevského statku otevřená Výborný 3
Chella od Kamenité říčky otevřená Dostatečný -
Zina Gold z Vesničky u hranic otevřená Velmi dobrý 4
Pretty Fairytel Chancy Remus otevřená Výborný 1 CAC
Kassiopeia z Ďáblovy studánky vítězů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV)
Ch. ALTAMIRA Shetlandská hvězda vítězů Výborný 2 res.CAC

Kontaktujte nás