KOLIE, ŠELTIE - genealogický servis - Výstavy

Přehled výstav


Typ: klubová (KLV)
Datum :03.06.2017
Název:69. Klubová výstava KCHCS
Místo:Humpolec
Hotovo: Ano
Rozhodčí: -

Rozhodčí Třída Plemeno
Karen Mc Devitt (IRL) pracovní , dorostu , mladých , mezitřída , otevřená , štěňat , vítězů , šampionů , veteránů , čestná Krátkosrstá kolie
štěňat , čestná , dorostu , mladých , mezitřída , otevřená , pracovní , vítězů , šampionů , veteránů Dlouhosrstá kolie
Cathrina Dunne (IRL) veteránů , šampionů , vítězů , pracovní , otevřená , mezitřída , mladých , dorostu , štěňat , čestná Šeltie

Krátkosrstá kolie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Axon Amigo Del Alma dorostu Velmi nadějný 1
Bruce Vilda Zlatíčko mladých Výborný 2
Eliot z Mošnova mladých Výborný 3
Kristian Leneli mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene
Whisky Krásná louka mladých Nedostavil se -
Artus Martheline mladých Výborný 4
Bem Ala Rozmarýna mladých Velmi dobrý -
Jarigo Leneli mezitřída Velmi dobrý 1
Irsai Oliver Leneli otevřená Velmi dobrý 1
Dante Ler Gopo otevřená Dobrý -
Galenit Leneli vítězů Výborný 2 res.CAC
Onyx Krásná louka vítězů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV) , BOS

Krátkosrstá kolie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Citoria Daff Fun dog dorostu Velmi nadějný 1
Aubree Martheline mladých Výborný 1 CAJC
Wifi Krásná louka mladých Nedostavil se - ,
Deima Jantárová Hviezda mladých Velmi dobrý 3
Winky Krásná louka mladých Nedostavil se -
Grand Ch. Aada Dvůr Bažantnice mladých Velmi dobrý 4
Alcea Wide Park mladých Dobrý -
Airelle en noir Lago Benea mezitřída Výborný 1 CAC
Bellissima Like a Wind mezitřída Výborný 2 res.CAC
Jako sůl Leneli mezitřída Výborný 3
Jasněnka Leneli mezitřída Velmi dobrý 4
BELLA BLACK Zátoka snů otevřená Diskvalifikován -
Ch. Biemme Daff Fun dog otevřená Velmi dobrý -
Brannen In-Sitú otevřená Diskvalifikován -
Cesmína Vera Gopo otevřená Výborný 1 CAC
Diana Bohemia Elenor otevřená Velmi dobrý 3
Chraň mě Leneli otevřená Výborný 2 res.CAC
Arearea Zathara otevřená Velmi dobrý 4
Victoria Krásná Louka otevřená Diskvalifikován -
Annie Matthiola otevřená Diskvalifikován -
Grand Ch. Amélie Amico di Boemia vítězů Výborný 2 res.CAC
Chyť si mě Leneli vítězů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV) , BOB BIS
C.I.B Joyce Krásná Louka veteránů Výborný 1 Nejlepší veterán , Nejlepší veterán plemene
Clingstone’s Pocahontas čestná Výborný 1 2.BIS čestná

Dlouhosrstá kolie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Life Force from River Agara štěňat Nadějný 4
Loverboy from River Agara štěňat Nadějný 3
Keepsake from River Agara dorostu Velmi nadějný 1
Majestuex Arca Du Domaine Des Emeraudes dorostu Nadějný 2
Snou Taun Jardian Fiery Star mladých Výborný 2
Hitchcook For Quida Chytrá Kráska mladých Výborný 3
Huckelbery for Quida Chytrá Kráska mladých Velmi dobrý 4
Monsolina Mister X mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene BIS Junior
D'Artagnan Supreme At Lujoan Dreams Collies mladých Dobrý -
JCh. Fridens Bombastic mladých Velmi dobrý -
Giorgio Black Stříbrná podkova mladých Dobrý -
Giorgio Aramani of Sherbone mezitřída Velmi dobrý 4
Solymászdombi Branco mezitřída Dobrý -
Je Dormeur Lago Benea mezitřída Velmi dobrý 2
Je Grincheux Lago Benea mezitřída Velmi dobrý 3
Leon z Dančí louky mezitřída Velmi dobrý -
Rendez-Vous Ever After mezitřída Výborný 1 CAC
Archie Lady Akelin otevřená Dobrý -
Asan Fellow of Eternity otevřená Výborný 1 CAC
C.I.B Goofy Gold od Dennynky otevřená Výborný 3
Hell Boy from River Agara otevřená Velmi dobrý 4
Lust For Live Leawrey otevřená Výborný 2 res.CAC
INCROYABLEMENT BLEU Lago Benea otevřená Velmi dobrý -
Erny Gold Coll-Kony pracovní Výborný 1 CAC
Damien Black Amnis Rhei vítězů Výborný 3
Grand Ch. Amore Gold Vorašif vítězů Výborný -
Last In The Night Leawrey vítězů Výborný -
JCh. Ch. Most Majestic Protector vítězů Výborný -
Nyitramenti Mr May vítězů Nedostavil se -
Amore Gold Vorašif vítězů Výborný -
Zazziky Spice of African Gold vítězů Výborný 2 res.CAC
Skabona Kiss'N Run vítězů Výborný 4
Born for Agara and African Gold vítězů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV) , BOB 3.BIS
Cute Kid Ever After veteránů Nedostavil se -
Arpád Black Stříbrná Podkova veteránů Velmi dobrý 1
Arpád Gold Vorašif čestná Výborný 1
Morning Glory Ever After čestná Výborný 2

Dlouhosrstá kolie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Fantaisie D'Amour Baska's Collies dorostu Nadějný 4
Love at First Sight from River Agara dorostu Velmi nadějný 1 2:BIS Dorost
True Lies Ever After dorostu Nadějný 3
Nyitramenti Vengrija dorostu Nadějný 2
Colleta Modrý Iris mladých Výborný 4
Blanche Fellow of Eternity mladých Výborný 1 CAJC
Kelly Královský dar mladých Výborný -
Brava Actis Poland mladých Výborný 2
Nessie z Dančí louky mladých Dobrý -
Jewel of Sea Blondi mladých Výborný 3
Nyitramenti The Rising Sun mladých Výborný -
Binna ze Sezimova ústí mladých Velmi dobrý -
Cindrella Modrý Iris mladých Dobrý -
Merry-En Leawrey mezitřída Velmi dobrý -
Ilia Blue z Dančí louky mezitřída Dobrý -
Rise and Shine Ever After mezitřída Výborný 2 res.CAC
Je Blanche Neige Lago Benea mezitřída Dobrý -
Kaili d'Or Lago Benea mezitřída Výborný 3
Kelly-Anne d'Or Lago Benea mezitřída Výborný 4
Brixi Black Pearl Modrý Iris mezitřída Dobrý -
Marigold Leawrey mezitřída Výborný -
Happy New Marton mezitřída Výborný -
Meredith Leawrey mezitřída Výborný 1 CAC
Cassiopeia Gibsonova Púšť mezitřída Dobrý -
Chikita z Údolí Lužnice mezitřída Velmi dobrý -
Iron Lady od Dennynky otevřená Výborný 2 res.CAC
Nightwish Ever After otevřená Výborný 3
Abbi Blue Merle od Dobré pohody otevřená Dobrý -
Bridget Od Hamerského rybníka otevřená Dobrý -
Coral Black Stříbrná podkova otevřená Dobrý - ,
Great Ginnie from River Agara otevřená Dobrý -
Inka Fredina Agi otevřená Dobrý -
Harriet At Ever After pracovní Velmi dobrý 1
Hopsinka Zara z Dančí louky pracovní Velmi dobrý 2
Monsolina Frut Of Sun vítězů Výborný 1 CAC
Cinera Pardál z Asuanu vítězů Velmi dobrý 3
Fantastic Feebee Ronna Bohemia vítězů Dobrý -
Ask An Answer From River Agara veteránů Velmi dobrý 2
Nicolaysen's Nanu Nana veteránů Výborný 1 Nejlepší veterán , Nejlepší veterán plemene 2.BIS Veterán
Fixed Idea from River Agara čestná Výborný 1 BIS čestná

Šeltie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Kashmir Sparks of the Tempest dorostu Velmi nadějný 1
Ego Brain Osudové Setkání mladých Dobrý -
Bow z Diouškova Ráje mladých Výborný 2
Eddie Golden Joy Modrý plamínek mezitřída Dobrý -
Idealist z Ďáblovy studánky mezitřída Výborný 2 res.CAC
Xman Chancy Remus mezitřída Velmi dobrý -
Xvilda Chancy Remus mezitřída Velmi dobrý -
Baffy ze Zlaté hvězdy otevřená Výborný 3
Jch. DAMON Modrá odysea otevřená Výborný 2 res.CAC
Lexaurin von Schnappi Schnapp otevřená Dobrý -
JCH, CH CZ,SK, GCH Mekky Želečské vrchy otevřená Výborný 1 CAC
ONLY ONE Perla z Polabí otevřená Velmi dobrý -
Archibald z Diouškova ráje otevřená Velmi dobrý 4
Xantos Xtreme Fort Fox pracovní Velmi dobrý 1
DEUCE Sparks of the Tempest pracovní Velmi dobrý 2
Coach Carter Maralumi vítězů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV) , BOB 2. BIS
C. I. B. Amethrickeh APPARITION veteránů Nedostavil se -
Jch. NO COMMENT z Ďáblovy studánky veteránů Výborný 1 Nejlepší veterán , Nejlepší veterán plemene BIS Veterán

Šeltie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Mafie z Ďáblovy studánky dorostu Nadějný 4
Reiki von Schnappi Schnapp dorostu Velmi nadějný 1 BIS štěně
Kassiopeia z Ďáblovy studánky mladých Výborný 1 CAJC
Ch. Heidy od Kamenité říčky mladých Výborný -
Dressed in Black Osudové Setkání mladých Velmi dobrý -
Klementina Moravské srdce mladých Výborný -
Feyanad Sněžný tygr mladých Výborný -
Online von Schnappi Schnapp mladých Velmi dobrý -
Hayet Holly Blue Malý pasáček mladých Výborný 3
Yantanee ze Shetlandů mladých Velmi dobrý -
Cherrie ze Zlaté hvězdy mladých Výborný -
Ivka Ribis Malý pasáček mladých Výborný -
C.I.B., Gr.CH CZ, SK. CH, Kalliope z Ďáblovy studánky mladých Výborný -
Bonny z Diouškova Ráje mladých Velmi dobrý -
Xlove Chancy Remus mezitřída Výborný 4
Erin ze Stehelčevského statku mezitřída Velmi dobrý -
First Love ze Skalní vyhlídky mezitřída Výborný 2 res.CAC
Rozárka Stříbrné doly mezitřída Výborný 1 CAC
Jasmína Gold Modrý Dukát mezitřída Nedostavil se -
Kassandra Moravské srdce mezitřída Výborný 3
Becky Přešínský dvůr mezitřída Velmi dobrý -
Venividivici Chancy Remus mezitřída Velmi dobrý -
Bonnie ze Zlaté hvězdy mezitřída Velmi dobrý -
Winter Wishes ze Shetlandů mezitřída Velmi dobrý -
Eimmy Golden Joy Modrý plamínek mezitřída Nedostavil se -
MIX UP MEMORY Fort Fox otevřená Výborný 1 CAC
Sweet Sophia ze Shetlandů otevřená Velmi dobrý -
Airin Přešínský dvůr otevřená Dobrý -
Cederica Bella Cambria otevřená Velmi dobrý -
Clea od Bezdynky otevřená Velmi dobrý -
Elliška Black Malý pasáček otevřená Výborný 2 res.CAC
Galánka z Ďáblovy studánky otevřená Velmi dobrý -
Ch. ALTAMIRA Shetlandská hvězda vítězů Výborný 2 res.CAC
Gold Fever z Ďáblovy studánky vítězů Výborný 1 CAC , Klubový vítěz (KLV) , BOS
Qwinky Winky Moravia Classic veteránů Výborný 3
Callie Blue Malá Magura veteránů Nedostavil se -
EASTER ELFIE Koryfej veteránů Výborný 2
Ch. HEY JUDE z Ďáblovy studánky veteránů Výborný 1
CH CZ, JCH CZ Vignette z Ďáblovy studánky čestná Nedostavil se -

Kontaktujte nás