KOLIE, ŠELTIE - genealogický servis - Výstavy

Přehled výstav


Typ: speciální (SV)
Datum :20.08.2016
Název:
Místo:Chropyně
Hotovo: Ne
Rozhodčí: -

Rozhodčí Třída Plemeno

Krátkosrstá kolie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Kristian Leneli dorostu Nedostavil se -
Scotty Krásná louka otevřená Výborný 1
Blesk Ver Gopo pracovní Výborný 1
C.I.B Brontés Bohemia Elenor čestná Nedostavil se -

Krátkosrstá kolie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Beautiful Rafrabela mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene
Bright Megi Rafrabela mladých Velmi dobrý 2
Dorotka z Mošnova mezitřída Nedostavil se -
Bianka Jessee Long smile otevřená Výborný 1 CAC
Batty Vera Gopo pracovní Výborný 1 CAC
Grácie Leneli pracovní Velmi dobrý 2
Chyť si mě Leneli vítězů Výborný 1 CAC , Vítěz speciální výstavy (VSV) , BOB vítěz Chropyně

Dlouhosrstá kolie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Carwel Dark Night Celestial Glamour štěňat Nadějný 1
Indy Blue z Dančí louky mladých Výborný 2
Ivar Black z Dančí louky mladých Výborný 1 CAJC
Hell Boy from River Agara mezitřída Velmi dobrý 1
Larry Zlatá Dominance otevřená Velmi dobrý -
Arow Amazing Cherub Sitija otevřená Velmi dobrý 4
Briliant Blue Finestra otevřená Výborný 3
Dayton Dempsey Aratinga otevřená Velmi dobrý -
C.I.B Goofy Gold od Dennynky otevřená Výborný 1 CAC
Amore Mio New Marton pracovní Výborný 1
Arpád Gold Vorašif vítězů Výborný 2 res.CAC
Born for Agara and African Gold vítězů Výborný 1 CAC , BOS vítěz Chropyně
Rosscarrs Raising Chaos vítězů Výborný 3
Dean Karino Bohemia veteránů Není známo -

Dlouhosrstá kolie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Loretta z Dančí louky dorostu Velmi nadějný 1 nej.dorost výstavy
Arwen Undómiel Modrý Iris mladých Výborný 3
Ilia Blue z Dančí louky mladých Výborný 2
Dixi z Petřkovických strání mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene , Vítěz speciální výstavy mladých (VSVM)
Inka Black z Dančí louky mladých Výborný 4
Jayla Blue z Dančí louky mladých Velmi dobrý -
Meredith Leawrey mladých Velmi dobrý -
JCh. Bijou Blue Princess Celestial Glamour mezitřída Velmi dobrý -
Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky mezitřída Výborný 2 res.CAC
Iron Lady od Dennynky mezitřída Výborný 1 CAC
Liara Zlatá Dominance mezitřída Výborný -
Brita Black Finestra mezitřída Velmi dobrý -
River Dance von der Ischlerbahn otevřená Výborný 2 res.CAC
Greis Blue z Dančí louky otevřená Výborný -
HERMIONA Z ÚDOLÍ LUŽNICE otevřená Výborný -
CH. Cherry Fredina Agi otevřená Výborný 4
Amber Firefly Mia of Sitija otevřená Výborný -
Lilian Leawrey otevřená Velmi dobrý -
Fantastic Feebee Ronna Bohemia otevřená Výborný 3
Rhapsody In Gold Von Der Ischlerbahn otevřená Velmi dobrý -
Felly Dore Slapská alej otevřená Výborný 1 CAC , BOB vítěz Chropyně
Hopsinka Zara z Dančí louky pracovní Výborný 1 CAC
Close & Closer To African Gold vítězů Výborný 2 res.CAC
Fixed Idea from River Agara vítězů Výborný 1 CAC
C.I.B GIULIA D´OR Lago Benea vítězů Výborný 3

Šeltie - pes

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Big Biaggi z Bučávky pracovní Velmi dobrý 2
OLD SUREHAND Chancy Remus pracovní Výborný 1
C. I. B. Amethrickeh APPARITION veteránů Výborný 1 BOS

Šeltie - fena

Pes Třída Ocenění Pořadí Tituly Tituly dodatek
Kassandra Moravské srdce štěňat Velmi nadějný 1 nej.štěně výstavy
Winter Wishes ze Shetlandů dorostu Velmi nadějný 1
Ejmie Anděl snů mladých Velmi dobrý -
Haidy z Pozdeňské vísky mladých Velmi dobrý -
Jessie Moravské srdce mladých Výborný 1 CAJC , Nejlepší mladý plemene
Komtesa Verny Tieň mladých Výborný 2
Nangie Nymph ze Shetlandů mezitřída Výborný 2 res.CAC
Ch. ALTAMIRA Shetlandská hvězda vítězů Výborný 1 CAC
Vet.Ch. CARIOCA Sol Oriens veteránů Výborný 1 Nejlepší veterán nej.veterán výstavy

Kontaktujte nás